Op. Dr. Önder AKDENİZ - KBB Baş ve Boyun Cerrahisi Uzmanı

Balıkesir Burun Estetiği

Balıkesir Burun Estetiği

Balıkesir Burun Estetiğinde Başarılı Estetik Hizmetleri Sunuyoruz

İnsan yüzünde, yüz hatları ve karakterde hayli etkili olan bir organ olan burun estetik ya da fonksiyonel bir sorun yaşadığında müdahale edilmek zorunda kalır. Bu estetik burun ameliyatları olarak adlandırılır. Her zaman için doğallıktan uzaklaşmadan bir cerrahi işlem uygulayabilmektir. Elbette ki cerrahi her operasyonumuzda hedef nokta dış görüntü olsa da önemli olan iç anatomide ki sorunu halledebilmektir. Balıkesir burun estetiği olarak iç ve dış yapıdaki her sorun bizim için aynı ayarda olup hastayı hem sağlıksal hem estetiksel açıdan masadan mutlu kalkmasını hedeflemektir.

Burun Estetiğinde Profesyonel Hizmet Sunuyoruz

İşimizde olan profesyonelliğimiz doğrultusunda bir kadın ile bir erkeğe aynı tipte burun estetiği yapmanın yanlış bir cerrahi işlem olarak adlandırıldığından bilincindeyiz.  Balıkesir burun estetiği bünyesinde bu tür görüntülere rastlayamazsınız. Biz işimizde planlı programlı çalışma taraftarıyız. İnce dokuyup sık eleriz. Hastamızın ifadesini, sorununu, öncesini ve sonrasını detaylı çalışarak işleme başlarız ve sonrasında hastamız da biz de memnun oluruz. Op. Dr Önder Akdeniz kişiye özel detaylı incelemeler yaparak en uygun yöntemi uygulayan bir doktordur. Konusunda profesyonel ve hastalarıyla olan diyaloglarında her hastanın almak istediği yakın ilgiyi hissettirebilen bir doktordur.

Burun Estetiği Ameliyatı Öncesi ve Sonrası

Ameliyattan en az 1 hafta öncesine kadar kesinlikle aspirin tarzı kan sulandırıcı ilaçlar kullanılmamalıdır. Vitaminler, bitkisel ürünler, yeşil çay, kahve, sigara ve alkol alınmaması önerilir. Bu genel kuralların hastanın uygulaması ameliyat sırasında ve sonrasındaki döneminde etkili olan detaylardır. Burun estetiği ameliyatı genel anestezi ya da lokal anestezi ile yapılır ki, genelde tercih genel anestezi üzerinedir. Operasyon genelde 1 saat ile 3 saat arası değişir. Yapılan işleme göre ameliyat sonrası 6 saat sonrasında hasta evine dinlenmeye gönderilir ya da en az 1 gece hastanede kalması önerilir.

Balıkesir burun estetiği fiyatları, yapılan estetiksel işlemler doğrultusunda belirlenen bir aralıktır. Merkezimizin burun estetiği hizmeti veren doktorumuz Op. Dr Önder Akdeniz doktorumuzdur. Kendisiyle olan karşılıklı görüşmeniz doğrultusunda hem yapılabilecekler konusunda ayrıntılı bilgi alma adına bir görüşme hem de Balıkesir Burun estetiği fiyatları geneline dair bilgi alma adına merkezimize gelerek ekip arkadaşlarız ile doktorumuz ile görüşebilirsiniz.

Whatsapp Hattı
1
Danışma Hattı
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz? Merak ettikleriniz hakkında bize Whatsapp hattımızdan sorularınızı iletebilirsiniz.