Op. Dr. Önder AKDENİZ - KBB Baş ve Boyun Cerrahisi Uzmanı

Bilecik Burun Estetiği

Bilecik Burun Estetiği

Günümüzde estetik türleri arasında en çok tercih edilen burun estetiğinden herkes yararlanabilir. Bayan ve erkekler bu estetik sonrası güzel bir buruna sahip olabilirler. Sadece estetik amaçlı değil herhangi bir şekilde düşme veya burunu kırma sonrası da estetik hizmeti alabilirsiniz. Estetik ameliyatının türevleri bulunur. Kapalı izsiz burun estetiği sayesinde herhangi bir kesme olmadan işlem yapılır. Bu hizmetler merkezimizde yer alan ve çalışmaları ile kendini kanıtlamış olan isim Op. Dr. Önder Akdeniz tarafından verilmektedir. Doktorumuz kendi alanında uzman olması ile ön planda yer almaktadır. Bundan dolayı güven içerisinde hizmet alabilme imkanınız bulunmaktadır.

Burun Kemiğini Kırmadan Burun Estetiği

Op. Dr. Önder Akdeniz tarafından verilen kırmadan burun estetiği sonrası şık bir buruna sahip olabilirsiniz. Bu işlem özel olarak yapılmakta olup uzmanlık gerektirir. Bundan dolayı kaliteli ve kurumsal hizmet veren yerler tercih edilmelidir. Bilecik burun estetiği özel teknikler ve ekipmanlar kullanılarak yapılır. Sizde hizmetlerimizden yararlanarak güzel bir buruna sahip olabilirsiniz. Bunun için kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşarak randevu oluşturabilirsiniz. Burun estetiği aşamalarında dikkat edilmesi gereken nokta kişinin nasıl bir burun istediğidir. Bunun için ön bir çalışma yapılır ve burunun kişinin yüz tipine uygun olacak şekilde hazırlanır. Bu aşamadan sonra gerekli adımlar atılır. Bilecik burun estetiği fiyatları konusunda da merkezimiz size yardımcı olmaktadır.

Bilecik Revizyon Burun Estetiği

Bilecik burun estetiği sonrası kişi burnunu beğenmez veya herhangi bir nedenden dolayı sorun yaşar ise revizyon hizmetini alabilir. Bu hizmet mutlaka uzman biri tarafından yapılması gerekir. Kişide şişlik ve morluk süreci geçtikten sonra törpüleme işlemi veya diğer hizmetler ile kişiye revizyon yapılır. Bu sayede daha sağlıklı bir görünüme kavuşabilir. Bilecik burun estetiği fiyatları ekonomik olarak sunulmakta ve kaliteli hizmet içermektedir. Uzman doktorumuz tüm süreç içerisinde size özel olarak yardımcı olmaktadır. Bundan dolayı güven içerisinde hizmet alabilirsiniz. Ayrıca psikolojik olarak da rahat bir dönem geçirmenize olanak sağlanmaktadır. Sizde şık bir buruna sahip olmak istediğinizde merkezimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Open chat
1
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz? Merak ettikleriniz hakkında bize Whatsapp hattımızdan sorularınızı iletebilirsiniz.